Lukasek - kamieniarstwo

Usługi Kamieniarsko - Betoniarskie
Grzegorz Lukasek

ul. Długa 287
32-607 Polanka Wielka

OfertaSpecjalizujemy się w kompleksowych pracach kamieniarskich i fachowej obsłudze na każdym etapie realizacji zlecenia. Wszystkie nasze działania prowadzone są w celu najlepszego poradnictwa w trakcie planowania aranżacji danego wnętrza oraz wyboru najkorzystniejszego rozwiązania z każdego punktu widzenia. Oferujemy gotowe produkty oraz materiały. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Praca nasza odbywa się na kilku płaszczyznach i wieloetapowo:

1. Wybieramy odpowiedni materiał
Jesteśmy po to, aby doradzić, który materiał spośród ponad 200 rodzajów jest odpowiedni do danego celu. Wskażemy, jaki kamień naturalny sprawdzi się na posadzce, jaki na tarasy, a jaki najlepiej wybrać na blat w kuchni. Wiemy wszystko o zaletach i wadach każdego rozwiązania. Służymy przykładowymi realizacjami danego planu aranżacji.

2. Mierzymy na miejscu budowy

Zanim przystąpimy do obróbki kamienia i do realizacji danego zamówienia, konieczne jest wykonanie dokładnych pomiarów na miejscu budowy. Wykonujemy je sami ze względu na nasze doświadczenie w tym zakresie i w celu wyeliminowania późniejszych problemów z montażem.

3. Przygotowujemy materiał

Etap cięcia i obróbki materiału przeprowadzany na podstawie pomiarów i projektów wykonanych w zakładzie. Każdy projekt wykonywany jest z należytą starannością przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz najlepszych zdolności naszych pracowników.

4. Transport produktów

Zajmujemy się załadunkiem materiału, zabezpieczeniem go oraz rozładunkiem. Każde to działanie w przypadku kamienia naturalnego wymaga doświadczenia i odpowiedniego sprzętu (samochodów z odpowiednim stelażem). Spełniamy również te warunki.

5. Montaż
Efekt obrabiania kamienia byłby niezadowalający, jeśli montaż pozostawałaby sporo do życzenia. Dlatego w trosce o najwyższą jakość usług oferujemy nasze doświadczenie, które pozwala nam z dokładnością i solidnością zamontować kamień naturalny w domach i budynkach użyteczności publicznej. Do montażu stosujemy sprawdzone przez nas materiały (grunty, kleje, izolacje, silikony). Podczas montażu dzielimy się również informacjami i radami, jak pielęgnować kamień, jakich środków używać do tego celu.

Masz jakieś pytania bądź wątpliwości, nie czekaj zadzwoń lub napisz do nas.

Lukasek Usługi Kamieniarsko –Budowlane
ul. Długa 287
32-607 Polanka Wielka
tel. +48 (0) 608 314 878
tel. +48 (0) 504 085 881
mail. lukasekgrzegorz@interia.pl