Lukasek - kamieniarstwo

Usługi Kamieniarsko - Betoniarskie
Grzegorz Lukasek

ul. Długa 287
32-607 Polanka Wielka

O firmieNiepowtarzalne produkty z kamienia tworzymy już od kilkunastu lat jako firma Lukasek, będąca liderem w branży kamieniarskiej. Pozycja ta została przez nas osiągnięta dzięki wieloletniej praktyce, która pozwoliła nam nie tylko na codzienne oferowanie niezmiennie wysokiej jakości wyrobów, ale dała również możliwość zapewnienia gwarancji zawsze niskich cen.

Światowy poziom z zakresu technologii produkcji oraz wzornictwa najdokładniej można poznać na przykładzie naszej oferty. Obejmuje ona między innymi: blaty kuchenne, schody, parapety. Wykonujemy również nagrobki. Wszystkie proponowane przez nas wyroby produkowane są z naturalnych kamieni, takich jak na przykład: marmury i granity. Dlaczego jesteśmy bezkonkurencyjni?

Dokładnie poznaliśmy oczekiwania naszych klientów, co udoskonaliło nasz proces realizacji zamówień. Jesteśmy dyspozycji na każdym jego etapie. Służymy szeroką wiedzą na temat oferowanych przez nas produktów. Podpowiadamy, jaki materiał wybrać do jakich celów, jak najkorzystniej wyeksponować jego piękno. Poprzez naszą propozycję oferujemy nie tylko gotowy produkt, ale również fachową poradę, wskazówki aranżacyjne oraz podpowiedzi, jak pielęgnować wyroby z kamienia.

 

W tej chwili nie można zobaczyć filmu. Prosimy spróbować później.

Gdzie można nas znaleźć?

Lukasek Usługi Kamieniarsko –Budowlane
ul. Długa 287
32-607 Polanka Wielka
tel. +48 (0) 608 314 878
tel. +48 (0) 504 085 881
mail. lukasekgrzegorz@interia.pl